0 800 333 331
 

Діагностика

  • Прицільний знімок (радіовізіографія) має для стоматолога високу інформативність. Цей вид дослідження проводиться за допомогою цифрового рентген-апарату (радіовізіографа). Сучасне обладнання має дуже низький рівень опромінення, тому дозволено для діагностики в період вагітності і для обстеження дітей. Прицільний знімок дає можливість побачити приховані процеси, підтвердити діагноз і вибрати найбільш ефективну методику стоматологічного лікування.
  • Панорамний знімок зубів (ортопантомограмма) – це дуже важливий етап діагностики в стоматології, тому що відображає стан всієї зубощелепної системи. Цей вид дослідження може бути призначений в комплексі з прицільним знімком зуба або комп’ютерною томографією після первинного огляду.
  • Комп’ютерна томографія (КТ) – це один з найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології. На відміну від рентгенівського знімка цей вид дослідження дає тривимірну (3D) модель в кількох проекціях, що відображає повну інформацію про стан зубів і щелепно-лицевої ділянки. Сучасне цифрове обладнання дозволяє провести таку діагностику без ризику похибок або спотворення результатів.