0 800 333 331
 

Про нас

Стоматологічний центр “Люкс” засновано в 1999 році в писанковому місті Коломия, по вул. Театральній, 5. Ми почали з одного стоматологічного кабінету, та крок за кроком дійшли до сучасної стоматологічної клініки, де є все для надання висококваліфікованої допомоги нашим пацієнтам.
Найбільші наші цінності — це люди, пацієнти, працівники, партнери. Основне для нас , щоб клієнтам було комфортно, ми цінуємо кожного пацієнта, стараємося, щоб наша послуга була найкращою, яку може запропонувати сучасна стоматологія.
Команда наших фахівців — вимогливі до себе, відмінні спеціалісти, які постійно удосконалюються, відвідують самі прогресивні конференції, майстер-класи в Україні, а також за кордоном в Німеччині, Італії, Угорщині та Ліхтенштейні.
Вже на даний час, деякі лікарі самі проводять навчання на базі нашого центру.
Все починається з індивідуального підходу до кожного пацієнта, спілкування, безпосередньої діагностики та складання плану лікування.
В процесі діагностики та лікування в клініці ми використовуємо всі досягнення сучасної стоматології, 3D-дослідження зубощелепної системи за допомогою апарату комп’ютерної томографії, панорамні знімки, знімки за допомогою візіографа, цифрові технології, комп’ютерне моделювання, лікування за допомогою мікроскопів, лікування та хірургічне втручання за допомогою лазера, безконтактний метод препаровки зубів та офісне відбілювання за допомогою останнього покоління системи Beyond Polus.
Велика увага в клініці приділяється ретельній стерилізації за допомогою автоклаву, класу В, після чого інструменти пакуються в індивідуальні одноразові пакети.

Ми пропонуємо

slider

Якщо Вам потрібна якась додаткова інформація, зв’яжіться з нами.