0 800 333 331
 

Терапія

  • Пломбування зубів – сьогодні матеріали для виготовлення пломб робляться з найдрібніших часточок – нанокомпозитів. Вони дозволяють передати всі властивості натурального зуба – прозорість, міцність, індивідуальні відтінки та візерунки емалі.
  • Художня реставрація – відновлення не тільки зовнішнього вигляду зуба, але і збереження його функції. Існує пряма і непряма реставрація зуба.

У першому випадку проводиться пряма робота з поверхнею зубів: шліфування, нарощування, корекція та інші процедури. Завдяки комплексній терапії та естетичному відновленню зубів – зберігається природний зовнішній вигляд без втрати функції. Тобто, зуби стають не тільки красивими, але і здоровими.

Непрямі реставрації зубів мають на увазі використання вінірів і вкладок – найтонших керамічних пластинок, які покривають поверхню зуба, усуваючи всі вади. Колір і розмір вінірів підбираються в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань пацієнта.

  • Ендодонтичне лікування – лікування кореневих каналів зуба з використовуванням мікроскопу. Це точне дослідження ураженого зуба для швидкого усунення джерела болю. Ця технологія дозволяє ефективно працювати зі складними випадками та відновлювати зуб після неякісної роботи чи зламаного інструменту.