0 800 333 331
 

Естетика

  • Клінічне відбілювання зубів – швидке професійне відбілювання за допомогою системи BEYOND PОLUS.Процедуру можливо зробити за один візит. Сучасна система відбілювання проводиться за низьких температур, що дозволяє уникнути неприємних відчуттів.
  • Anti-ageстоматологія об’єднує комплексне лікування зубів і порушень прикусу, художню реставрацію і протезування. Завдяки корекції вікових змін зубів, пацієнти виглядають молодшими на 10-15 років і щасливо посміхаються.
  • Керамічні вініридопомагають поліпшити форму та колір зубів для красивої та натуральної посмішки.

Вінір – це тонка керамічна накладка, яка кріпиться до передньої частини зуба. Її товщина всього 0,3-0,7 мм.

Завдяки вінірам красива та природна посмішка зберігається надовго. Вініри не піддаються фарбуванню та не втрачають свою красу із часом.

Завдяки цифровому дизайну досягаємо гармонії посмішки та особливостей вашого обличчя.

Тестове примірювання дозволяє побачити свою посмішку до початку лікування.

Якісна кераміка забезпечує прозорість і природний відтінок зубів.

Для того щоб вінір не сколювався, лікар підбирає кут його нахилу для точного контакту з іншими зубами.

 

  • Керамічні вкладки пломба з кераміки потрібна у випадках, коли для звичайної пломби тканин зуба вже мало, а коронки ще можна уникнути.

Головна відмінність цього виду пломб – у матеріалі. Кераміка ідеально схожа на емаль зуба за всіма своїми властивостями. Такий вид пломб – сучасна альтернатива композитним пломбам.

  • Керамічні коронки для максимальної ідентичності натуральним зубам.

Коронка допомагає відновити сильно зруйнований зуб, повернути йому колишню форму та функцію, а згодом захистити від карієсу. Використовуються у разі реставрацій, лікування каналів і імплантації. 

  • Протезування на імплантатах

Якісна імплантація залежить від кваліфікації лікаря, якості матеріалів і технологій, що використовуються.

Результат нашої роботи – це якість вашого життя та краса посмішки, тому ми не тільки використовуємо новітні матеріали високої якості, але й ретельно готуємося навіть до найпростішої імплантації. Всі можливі помилки ми усуваємо ще на початку – на етапі попереднього моделювання операції. 

Хірург обирає метод встановлення імплантатів (за один візит або декілька) залежно від ваших фізіологічних параметрів.

У зв’язку з тим, що ясна з роками можуть підніматися навколо імплантата, ми їх підсаджуємо одночасно із встановленням. Це дозволяє захистити імплантат від бактерій.

Перед початком процедури лікар проходить усі етапи на віртуальній моделі. Це найбезпечніший спосіб проведення всіх маніпуляцій.

Наші хірурги працюють за протоколами міжнародного клубу імплантологів (ITI), що дозволяє на практиці використовувати напрацювання кращих хірургів світу.

У разі коли для фіксації імплантата кістки недостатньо, ми використовуємо кістковий матеріал, який із часом стає своєю кісткою.

Ми працюємо із системами екстра-класу, які дозволяють виготовляти деталі імплантата під конкретного клієнта.