0 800 333 331
 

Хірургія та імплантація

  • Видалення зубів – завдяки ефективному знеболенню видалення зубів проводиться без болю і переживань.
  • Імплантація зубів – дозволяє повернути повноцінний спосіб життя після втрати зубів.

Процедура проводиться в умовах ефективного знеболювання при ретельному контролі фахівців на кожному етапі лікування, не травмує здорові зуби і слизову ясен, робиться один раз і на все життя.

  • Синус-ліфтинг – процедура, яка може знадобитися при імплантації зубів у верхній щелепі. У ситуації, якщо обсягу кісткової тканини для імплантації недостатньо, кістку потрібно нарощувати. Для цього лікар піднімає дно гайморової пазухи і в простір, що утворився вводить спеціальний кістковий матеріал. Потрібно декілька місяців, щоб на цьому місці утворилася нова кістка потрібної товщини, і лікар зміг провести імплантацію.
  • Лазерна пластика вуздечок – вуздечки язика, верхньої та нижньої губ – це маленькі слизові складки, які є дуже важливими для належного функціонування зубощелепної системи. Якщо присутнє вкорочення, потовщення або пошкодження цих вуздечок, це може привести до ряду проблем – особливо в дитячому віці. Щоб уникнути ускладнень, проводиться невелике хірургічне втручання, або лазерна пластика вуздечок. Для дітей оптимальний вік для проведення пластики вуздечки язика – до 6-ти місяців, а вуздечки верхньої губи – в 8-10 років.
  • Медичний сон – занурення в медикаментозний сон здійснюється за допомогою введення внутрішньовенно препарату. В результаті досягається заспокоєння пацієнта, загальне розслаблення, стан легко переривистого сну протягом всієї операції. Проводиться пацієнтам з психоневрологічними і фізичними проблемами, під час операцій по видаленню кистоподібних утворів та видаленню хворої частини зуба (гемісекція).