0 800 333 331
 

20 років щасливих посмішок з «ЛЮКСом»!

20 років щасливих посмішок з «ЛЮКСом»!

 

На початку 90-х Іван та Ірина Потяк, заручившись підтримкою батьків та порадами друзів, вирішили відкрити невеличкий стоматкабінет.

Назва теж з’явилась з легкої руки друзів: хтось порадив «Люкс». У перекладі з французької це слово означає «розкішний, вишуканий, найкращий».

У народі говорять: як корабель назвеш, так він і попливе. І стереотип повністю виправдав себе: сьогодні «Люкс» – це не тільки приватна стоматологічна клініка.
Це потужний комплекс, що складається з власної клініко-діагностичної лабораторії «Медлюкс» та лікувально-діагностичного центру «Медлайф».

✔️Від одного кабінету до клініки європейського рівня.

Успіх справи – заслуга не тільки керівника, але й злагодженої роботи всієї команди.
Підтримка рідних та близьких людей теж доволі вагома. Іван Потяк говорить, що його головним джерелом натхнення та генератором ідей завжди була і є дружина Ірина, а тепер – і донька Вікторія.

Також успіх неможливий без правильної побудови цінностей. Для «Люкс» – це пацієнти, колектив та партнери.
На першому місці – клієнтоорієнтованість. У клініці зроблено все для комфорту клієнта: від зон очікувань до усього спектру послуг.

Персонал – це злагоджена команда, яка працює як найдорожчий швейцарський годинник.
Це справжні професіонали своєї справи, які постійно працюють над удосконаленням своїх навичок, відвідуючи профільні тренінги та форуми по всьому світу.
Тому всі нові діагностичні та лікувальні тренди у стоматології майже відразу з’являються й у стоматологічному центрі «Люкс».

Тут одними з перших на Івано-Франківщині почали використовувати техніку 3D-дослідження зубощелепної системи, комп’ютерне моделювання, лазерне та мікроскопічне лікування, відбілювання емалі за допомогою останнього покоління системи Beyond Polus…

Для того, щоб перерахувати увесь спектр інноваційних послуг, нам знадобиться ще одна величезна стаття.

2018 рік став визначним для стоматологічного центру «Люкс»: він отримав офіційний статус GOLD PROVIDER (золотий провайдер) від швейцарського бренду STRAUMANN. Останній – визнаний світовий лідер у сфері імплантології та естетичної стоматології.

Потреба у повному спектрі діагностичних процедур переросла у створення повноцінної лабораторії «Медлюкс».

А оскільки лікування ротової порожнини нерідко потребує діагностики та лікування інших систем організму – наступним успішним розширенням стало відкриття лікувально-діагностичного центру «Медлайф».

Новинкою 2019 року в «Люксі» став перехід на цифровий формат роботи за допомогою інтраорального сканеру 3shape TRIOS для зняття цифрових відбитків, який, на сьогоднішній день, вважається одним з найкращих в світі.

І от, 19 березня «Люкс» святкує свій двадцятий День народження. За цей час вимріяну здорову усмішку отримали сотні та тисячі пацієнтів.