0 800 333 331
 

Сучасне обличчя хірургічної стоматології у Коломиї!

Сучасне обличчя хірургічної стоматології у Коломиї!

Багато людей, почувши слова «хірургічна стоматологія», уявляють собі стаціонар, загальну анестезію та кілька днів, проведених у лікарняній палаті, через необхідність реабілітації. Проте, це зовсім не так…

У Стоматологічному центрі «Люкс» багато процедур, що стосуються хірургічної стоматології, проводять у звичайних стоматологічних кабінетах, під місцевою анестезією або седацією (так званий медичний сон).
Деякі процедури можна провести відразу після виявлення їх необхідності, без спеціальної підготовки та очікування.

Сучасна хірургічна стоматологія вимагає хорошої матеріально-технічної бази, сучасного оснащення та відповідної професійної підготовки фахівців.

Саме такими фахівцями може похвалитися Стоматологічний центр «Люкс», адже Богдан Павлінець, Ярослав Грабовецький та Роман Хвалибога є членами асоціації імплантологів України, Української академії парадонтології, а також учасниками багатьох конференцій та симпозіумів, що постійно проходять стажування в Україні й за кордоном.

Ці лікарі є сертифікованими спеціалістами Straumann, світового лідера у сфері протезування зубів. Нагадаємо, що у червні 2018 року, Стоматологічний центр «Люкс» отримав офіційний статус золотого провайдера Straumann в Україні.

Вже понад 16 років команда хірургів успішно займається імплантологічною реабілітацією. Лише за останній рік, на базі Стоматологічного центру «Люкс», спеціалісти встановили близько п’яти сотень імплантатів.

Розглянемо кілька найпоширеніших операцій та процедур, які стосуються хірургічної стоматології в «Люксі».

Видалення зубів

Це найпоширеніша стоматологічна операція, через яку, хоча б раз у житті, проходила кожна людина. Видалення може бути необхідним у таких випадках, як глибокий карієс, при якому зуб не підлягає відновленню, «зуби мудрості», зачатки восьмих зубів, молочні зуби, які не встигли випасти самостійно, різні травми, тріщини в коренях зубів.
Іноді, для досягнення оптимальних результатів при ортодонтичному лікуванні, потрібне видалення одного або декількох зубів.

За ступенем складності, видалення бувають прості, складні та атипові. Хірургам «Люкс», які видаляють зуби щодня, для прогнозування ходу операції видалення зуба, достатньо огляду порожнини рота й рентгенограми зуба.

Імплантація зубів у Стоматологічному центрі «Люкс»
Імплантація — це метод встановлення штучного кореня (імплантата) у верхню або нижню щелепу. Імплантати використовуються як опори, на які фіксуються коронки (що повноцінно замінюють втрачені зуби), або незнімні чи знімні зубні протези. Конструкція імплантату складається з двох основних частин: самого імплантата, який являє собою титановий гвинт, вживлений у щелепу хірургічним шляхом та абатмента, виготовленого також з титану, який приєднується до імплантату після періоду приживлення.

Клінічне застосування імплантатів у якості самостійних конструкцій, або додаткових опор для мостоподібних чи знімних протезів, виявило ряд переваг перед традиційним зубним протезуванням:
1. Можливість заміщати дефекти зубного ряду, без обточування сусідніх зубів.
2. Можливість виключити знімні протези при заміщенні кінцевих дефектів.
3. Можливість виготовлення незнімних конструкцій (коронок) великої протяжності.
4. Можливість виготовлення незнімних конструкцій при повній відсутності зубів, або значне поліпшення фіксації повних знімних протезів.
5. Відсутність необхідності зберігати зуби з сумнівним періодонтальним прогнозом.
6. Вживлення імплантатів дозволяє зупинити деформацію кістки в районі відсутнього зуба (зубів), адже кістка, позбавлена ​​функціонального навантаження, швидко атрофується.
Зростають і вимоги до естетики й функціональності встановлених на імплантатах ортопедичних конструкцій. Визначальним фактором у цьому є точність, з якою імплантат був занурений у кістку. З появою 3D-технологій комп’ютерного моделювання, домогтися такої точності дозволяє застосування хірургічного шаблону при установці зубних імплантатів.

Що таке хірургічний шаблон?
Це спеціальна капа-трафарет з отворами для імплантатів, створена за допомогою цифрових технологій.

Навіщо використовується хірургічний шаблон?
Хірургічний шаблон дозволяє стоматологу-хірургу максимально точно позиціонувати розташування імплантату при його установці і повністю виключити можливість помилки, яка може мати місце за умови присутності людського фактора.

Застосування лазера у хірургічній стоматології
За допомогою лазера, застосовуваного в хірургічній стоматології, можна робити невеликі операції в порожнині рота, які раніше проводилися за допомогою звичайного скальпеля, наприклад, видаляти невеликі утвори різної етіології, підрізати вуздечку, проводити корекцію ясенного краю. Усі ці операції проходять швидко, безболісно і не супроводжуються кровотечею, тому що лазер «запаює» дрібні кровоносні судини. Рана при цьому знезаражується, за рахунок того, що лазер убиває всі хвороботворні бактерії.

Тож, якщо на шляху до вашої нової, сяючої посмішки на заваді стоять лише безпідставні застарілі страхи, то відкиньте їх якнайшвидше, адже новітні технології та професійні фахівці Стоматологічного центру «Люкс» у змозі забезпечити хороший результат, без болісних відчуттів.