0 800 333 331
 

Лазерна стоматологія: сучасний підхід до лікування запальних захворювань ротової порожнини

Лазерна стоматологія: сучасний підхід до лікування запальних захворювань ротової порожнини

Лікарі стоматологічного центру «Люкс» першими на Коломийщині почали застосовувати сучасний стоматологічний лазер у лікуванні запальних захворювань ротової порожнини. Його використання значно покращує якість процедур. Будь-яка хірургічна операція вимагає бездоганної стерильності і операційного поля, саме тому всі прилади ретельно обробляються. Проте використання лазера – це принципово нове рішення. Під час такої операції з тканинами «стикається» не скальпель, а промінь, який володіє потужними антибактеріальними і протизапальними властивостями. Використання лазера дозволяє домогтися високої стерильності операційного поля, практично зводить до нуля ризик повторного інфікування.

Лікування пародонтиту
Відомо, що у важких випадках пародонтиту необхідне видалення інфекції з кісткової тканини. Традиційно ця операція проводилася вручну: розріз виконувався за допомогою скальпеля, інфекція з кісткової тканини видалялася кюретами. Процес лікування тривав довго і вимагав терпіння і від лікаря, і від пацієнта. Лазер дозволяє виконувати таку операцію значно швидше, при цьому вона менш травматична. Потужна бактерицидна дія лазера сприяє швидкому загоєнню рани і зводить до нуля ризик післяопераційних ускладнень.

Корекція ясен
За допомогою лазера значно простіше забезпечити рівний контур ясен перед протезуванням, а також в інших випадках. При цьому не виникає кровотеч, знижується ймовірність виникнення набряків. Як правило, немає необхідності в накладанні швів. Ці переваги лазера стають очевидні і при проведенні пластики вуздечки язика та губи. Використання лазера дозволяє зробити лінію посмішки красивою швидко і безболісно.

Видалення фібром і папілом


Нерідко пацієнтів турбують невеликі пухлинні утворення на слизовій, помітні при посмішці. За допомогою лазера можливе видалення їх без кровотечі, опіку і накладання швів. Під час операції пацієнт не відчуває дискомфорту. Лазер також використовують при лікуванні проявів герпесу та інших ураженнях порожнини рота.
Лазер ефективний і в естетичній стоматології. З його допомогою можна відбілити зуби на декілька тонів. Виступаючи в якості каталізатора і впливаючи на розчин , нанесений на зуби, лазер провокує хімічну реакцію вивільнення кисню, який активно розщеплює фарбувальні пігменти, не зачіпаючи емаль.