0 800 333 331
 

Мікроскоп в сучасній світовій стоматології

Мікроскоп в сучасній світовій стоматології

Мікроскоп, в сучасній світовій стоматології, посів надзвичайно вагоме місце. Без нього вже неможливо уявити якісне лікування, адже ,як сказав один із засновників стоматологічної мікроскопії Гаррі Кір :« Ви можете вилікувати тільки те, що можете побачити.»

Мікроскоп для стоматології “Leica M 320” – це найновіший стоматологічний прилад з покращеною комплектацією Hi-End з вбудованою Full HD цифровою камерою, виробництва одного з світових лідерів – німецької стоматологічної компанії “KaVo”.

Перевагою цього мікроскопа є покращена оптика ,що дає ідеальне світло, точну деталізацію при всіх втручаннях: від мінімального (3х), до максимального (25х), адже тут використовуються накращі та найчистіші лінзи. Його практичність полягає в тому, що над пацієнтом, який знаходиться в лежачому положенні, є мінімум обладнання і нема жодних кабелів чи дротів.

Це значно полегшує роботу лікаря і забезпечує комфорт, як лікарю, так і для пацієнту.
Найкраще та найсучасніше стоматологічне обладнання, а також якісне лікування за найновітнішими технологіями проводиться в стоматологічному центрі «Люкс», м.Коломия, вул. Театральна 5/2, лікар-стоматолог Ільків Роман Степанович, тел.095-691-65-51