0 800 333 331
 

Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів

Наявність на зубах м’якого і твердого нальоту – зубного каменю, створює передумови для виникнення та прогресування цілого ряду захворювань порожнини рота.

Видалення зубних відкладень часто є не стільки гігієнічним, скільки основним лікувальним заходом, оскільки видаляє з зубів і ясен більшу частину хвороботворної інфекції та усуває механічне травмування ясен.
Видалення зубного каменю в стоматологічному центрі ЛЮКС проводиться за допомогою апарату ультразвукового дії. Під впливом звукової хвилі камінь руйнується і безболісно відходить від поверхні зуба, м’який наліт і мікробні колонії змиваються струменем води. Остаточна поліровка проводиться за допомогою професійної пасти і супроводжується обробкою порожнини рота антисептичними розчинами. Для пацієнтів з щільно розташованими зубами і стійким нальотом проводиться ще одна процедура – повітряно-абразивна чистка апаратом KaVo Prophyflex.

KaVo Prophyflex призначений для глибокого очищення міжзубних проміжків, відбілювання зубів від стійкого темного нальоту і полірування поверхні зуба до природнього кольору – новітня розробка від фірми KaVo (Німеччина).
Під час повітряно-абразивної чистки використовуються спеціальні інноваційний порошок KaVo PROPHYperls, якому не має аналогів. Він складається з круглих гладких частинок – «перлин», ефективно очищає зуби і відбілює, не пошкоджуючи емаль і м’які тканини, ніжно обробляє пародонтальні кишені, дозволяє провести гігієну імплантатів.

Професійне чищення зубів, як правило, проводиться двічі на рік. У деяких випадках необхідно проводити його частіше. Наші стоматологи визначить для вас інтервал між чистками, призначать подальше лікування, підберуть індивідуальну схему гігієни порожнини рота.
Звертайтеся: м. Коломия, вул. Театральна, 5/2, тел. (03433) 5-51-71