0 800 333 331
 

Як зробити білосніжні зуби

Як зробити білосніжні зуби

Успішна людина йде по життю з посмішкою, яка повинна бути сліпучою, білосніжною, ідеальною. Красиві зуби – запорука успіху в будь-якій розмові: чи то просте спілкування з сім’єю чи важлива співбесіда. Це частина іміджу, візитна картка людини, необхідний елемент повсякденного буття.
Білі й гарні зуби сприймаються в якості одної з найважливіших ознак успішності. Сучасні люди асоціюють їх з молодою , здоровою особистістю, повною амбіцій, ідей та планів на життя. Ідеальна посмішка додає впевненості у спілкуванні, незалежно від того чи ти дівчина чи хлопець, чи студент, чи бізнесмен, лікар, вчитель, журналіст чи просто домогосподарка. Ким би не була людина, яким би не був її статус, бажання отримати красиву посмішку на всіх одне. І навпаки – недосконала посмішка призводить до закомплексованості.
Однак не всі можуть похизуватись білосніжними зубами. Різноманітні продукти, напої, шкідливі звички впливають на їх колір, незважаючи на гігієну порожнини рота. Тому, процедура відбілювання зубів стає все більш затребуваною.
У стоматологічному центрі «Люкс» для відбілювання зубів застосовують апарат Beyond Polus.
Beyond Polus – це інноваційна лазерна система, яка здатна надати вашій посмішці білизну, за лічені хвилини. Ультрасучасний лазерний робот Beyond Polus без ультрафіолетових променів відбілює зуби, не викликаючи дискомфорту в пацієнта. Це найбільш безболісна і безпечна відбілююча система у світі. Вона немає шкідливих ефектів, у зв’язку з використанням світла блакитного спектру високої інтенсивності, який фільтрується через 1200 оптичних волокон. Світло проходить через дві оптичні лінзи, які мають 30 шарів спеціального покриття. Холодне блакитне світло, що потрапляє на зуби, має довжину хвилі 480 – 520 нм., що є оптимальним діапазоном для відбілювання зубів. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання повністю видаляється системою фільтрів.

Вся процедура займає блізько 40 хв та відбувається наступним чином :
– лікар встановлює пацієнтові губо-щічний ретрактор для того, щоб отримати кращий доступ до зубів обох щелеп, а пацієнт міг тримати рот відкритим впродовж всієй процедури;
– на ясна та чутливі ділянки зубів наноситься спеціальний захисний шар (рідкий коффердам), який блокує дію гелю на ці ділянки;
– відбілюючий гель наноситься рівномірним шаром на всю поверхню зубів, що відбилюються;
– відбуваєтсья активація препарату лампою холодного блакитного світла впродовж 12 хвилин;
– інактивований гель знімається з поверхні зубів, після чого цикл «нанесення – засвічування» повторюється ще 2 рази.
Після проведення клінічного відбілювання зубів необхідно кілька днів (3-4 дні) дотриматися «білої дієти» , тобто, відмовитися від вживання всіх продуктів та напоїв, що містять фарбувальні пігменти. При дотриманні всіх рекомендацій, ефект відбілювання триватиме 2-3 роки.
Протипоказання для відбілювання наступні:
– гіперчутливість зубів;
– неліковани каріозні ураження, тріщини емалі;
– діти молодші 16 років;
– захворювання слизової оболонки пророжнини рота;
– вагітні жінки;
– захворювання нервової системи;
– цукровий діабет;
– наявність індивидуальної непереносимості до компонентів хімічного відбілюючого агента.

Доведено , що 68% людей, насамперед, звертають увагу на посмішку людини.
Відчуйте радість і комфорт, демонструючи білосніжну посмішку – запишіться на відбілювання зубів! Посміхайтесь впевнено!!!
Звертайтесь:
м. Коломия, вул. Театральна 5/2, стоматологічний центр «Люкс».

Лікарі-стоматологи: 
Ільків Роман Степанович – моб. тел.095-691-65-51
Вальта Віталій Євгенович – моб. тел. 097-700-60-22